آپارتمان‌ زیر قیمت از کدام مناطق بخریم+ جدول

آپارتمان‌ زیر قیمت از کدام مناطق بخریم

در هفته نخست خرداد ماه، ۱۳۹۳ قرارداد فروش آپارتمان مسکونی منعقد و ثبت شده است که از این تعداد ۱۰۲۹فقره معادل ۷۳ درصد از کل معاملات به واحدهای کوچک و میان متراژ تا سقف ۱۰۰ متر مربع اختصاص داشته است.

 آپارتمان‌های زیر قیمت بیش از ۱۰ سال سن دارند

 در هفته نخست خرداد ماه، ۱۳۹۳ قرارداد فروش آپارتمان مسکونی منعقد و ثبت شده است که از این تعداد ۱۰۲۹فقره معادل ۷۳ درصد از کل معاملات به واحدهای کوچک و میان متراژ تا سقف ۱۰۰ متر مربع اختصاص داشته است. به گفته مشاوران املاک، صف تقاضا برای واحدهای میان متراژ معمولا طویل‌تر از واحدهای کوچک‌تر از ۵۰ مترمربع یا بزرگتر از ۱۰۰ مترمربع است.

بررسی فایل‌های ارائه شده در یکی از موتورهای معتبر جست‌و‌جوی املاک نشان می‌دهد در روزهای اخیر تعداد زیادی از آپارتمان‌های مسکونی کمتر از میانگین قیمت منطقه برای فروش عرضه شده است.

اغلب آپارتمان‌های زیر قیمت بیش از ۱۰ سال سن دارند و این‌طور به نظر می‌رسد که مالکان واحدهای میان سال با مشاهده تحرک بازار و حضور پررنگ‌تر خریداران در طول یک ماه اخیر، فرصت را برای عرضه املاک خود مناسب ارزیابی کرده و در بازار حضور پیدا کرده‌اند.

به‌عنوان مثال، قیمت پیشنهادی واحد مسکونی ۷۰ مترمربعی ۱۲ ساله واقع در خیابان آیت الله کاشانی، خیابان سازمان آب که در یک آپارتمان ۵ طبقه سه واحدی واقع شده است، با برخورداری از آسانسور و انباری مترمربعی ۴ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده و این در حالی است که میانگین قیمت آپارتمان در این منطقه ۵ میلیون و ۱۰ هزار تومان است.

مالک دیگری آپارتمان ۷۵ مترمربعی ۱۳ ساله واقع در خیابان جشنواره را در یک ساختمان ۴ طبقه سه واحدی بدون امکانات پارکینگ،‌ انباری و آسانسور هر مترمربع ۲ میلیون تومان قیمت‌گذاری کرده که یک میلیون و ۲۷۰ هزار تومان از میانگین قیمت منطقه پایین‌تر است.

872090_826.jpg

کاشانه
اگر مایلید ملک خود را به سرعت اجاره دهید یا به فروش به رسانید کافی است آن را به ما بسپارید. ارید.

   تماس با ما